SZKOLENIA JEDNODNIOWE
  • Z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych, ubezpieczeń społecznych i Pracowniczych Planów Kapitałowych, kierowane dla pracodawców, doradców podatkowych, pracowników służb księgowych i kadrowych na terenie całego kraju. Programowych tematów jest sporo, ale w formie warsztatów, staramy się przedstawić to co najważniejsze, co budzi wątpliwości interpretacyjne albo gdzie są popełniane błędy w relacji Płatnika z ZUS, PIP, US, UODO. W trakcie prowadzonych szkoleń, zgłaszane przez uczestników wątpliwości i problemy, po ich wyjaśnieniu, są prezentowane jako przykłady dla uczestników kolejnych szkoleń.

  • Uczestnicy szkolenia otrzymają MATERIAŁY SZKOLENIOWE oraz dostęp do serwisu e-jakro. Na szkoleniu przedstawione zostaną najnowsze zmiany w przepisach z zakresu RODO, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, omówione będą sposoby unikania błędów w rozliczeniach z Pracownikami i organami państwowymi oraz nieprawidłowości w prowadzeniu dokumentacji kadrowej i świadczeniowej, na podstawie wyników kontroli UODO, POP, ZUS. Omówiony zostanie sposób prowadzenia dokumentacji w formie papierowej i elektronicznej. Omówione będą problemy Uczestników wcześniejszych szkoleń i będą wskazane konkretne rozwiązania praktyczne.

  • Uczestnikom gwarantujemy konsultacje indywidualne w trakcie szkolenia i po jego zakończeniu, drogą telefoniczną lub mailową, co jest bardzo przydatne w codziennej pracy.

  • Szkolenia prowadzi Jacek Kropkowski - autor zbioru: KODEKS JAKRO i KOMENTARZY - specjalista, wieloletni praktyk i konsultant w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i ochrony danych osobowych; absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, studiów podyplomowych Uniwersytetu Warszawskiego o kierunku ubezpieczenia społeczne; studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku o kierunku ochrona danych osobowych, od 1993r. prowadzący działalność wydawniczą, szkoleniową i audyt, utrzymujący stałe kontakty ze Słuchaczami, przeprowadził na szkoleniach otwartych i zamkniętych ponad 20 tys. godzin szkoleniowych.